Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » İş / Ticaret

1. User has not uploaded an avatar

wakai22
    Üye

arkadaşlar çanakkale on sekiz mart üniersitesi mezunuyum. makul fiyatlarda ders veriyorum. bilgilerinize.

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

furui84japon
    Üye

selam wakai22 bende japonca ögreniyom bende iş için çalışıyorum fakat bilmiyorum nasıl olur rehberlik veya başka bir iş imkanı olurmu 3 yıl japonyada tokyoda yaşamıştım türkiyede iş imkanı olur mu??? konuşma ve anlatım iyi!!!

3. makul fiyat yaklaşık ne kadar ? ders verilirse nerde verilecek?, istanbulda ise yine nerde ders verilecek? sizin evde mi , kütüphanedemi vs. ?

Ders verirken döküman falan vericekmisiniz?

biraz daha bilgi verici olursa sevinirim.

Bide mesela benim konuşmada sorun var. yazı yazarken pek bi hata yapmıyorum ama konuşurken kelimeler birbirine karışıyor . mesela konuşma olarak ders veriyormusunuz? mesela haftada 2 saat speaking dersi gibi bişiler.

4. User has not uploaded an avatar

yikilganli
    Üye

Selam ben Hasan 1990 yilinden beri Almanya´da Japonca Rehberlik yapiyorum.
    Türkde ayni isi yapmak istiyorum ama Kokart´im yok Kokartsiz nasil calisa bilirim bilgisi olan lütfen cevaplasin.

5. erciyesjp

erciyesjp
    Üye

kokartsiz is yapmak yerine kokartinizi alsaniz daha iyi degilmi ? yoksa siradan bir japonca bilen kisi ile ayni durumdasiniz. Noryoku shikenden derece almis biri ile cok aktif konusmasina ragmen elinde hic bir evrak olmayan kisi isyerine cv verirken daglar kadar fark var.

6. User has not uploaded an avatar

yikilganli
    Üye

Haklisiniz Türkiye´de Kokartsiz calismak imkansiz ama benim Kokarti almam oldukca zor Japonca konussam bile artik yazamiyorum ve yeniden ögrenmesi de zor. Ayrica Aile babasiyim uzun zaman ayri kalmam oldukca imkansiz.
    10 yil önce Halicida calismaya gittim onda da basarisiz oldum sebebi Türkiye´de ki sistem.
    Yapabilecegim tek is Japonca rehberlik oda memlekette mümkün degil gibi.
    Tesekkürler

7. tokyo18

tokyo18
    Üye

Kokart ne demek??

8. User has not uploaded an avatar

yikilganli
    Üye

Kokart Turizm Bakanliginin acmis oldugu Rehberlik sinavini basari ile bitiren kisilere verilen Profesyonal Rehberlik karti.

Kredi karti büyüklügünde Resimli olup calisma kartida diyebiliriz. Ama almasi oldukca zor diye duydum. Alma süresi 6 ay sürüyormus. B

9. bursada öğrenciyim japonca öğrenmek istıyorum mail: yoluyola ulaşabilirsiniz bana

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  10. User has not uploaded an avatar

gyokuhan
    Üye

selam bu kokart işi aklima iyi yattı doğrusu nereden alınıyor? nasıl alınıyor? kımlere hangi şartlarda veriliyor? japonja seviyesi ne kadar olması gerekiyor? biraz acıklama getirecek biri varmı?

11. User has not uploaded an avatar

serseri432
    Üye

konuşma ve yazam öğretiyorsan ne akdar fiayata öğretiyorsun ne kadar saati veya tam konuşmayı öğrenince kurs nerde istanbuldamı samsu damı çanakkaledemi

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS