Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonca

1. User has not uploaded an avatar

denzumi
    Üye

selam liseydeken türk telkom diye bi okulda japonca yabancı dilini seçip 5 yıl kadar opkudum uzun bi arada sonra tekrar japoncaya ilgi duymaya başladım ve geliştrmek istiorum böyle bi isteği olan arkadaş varsa eklerseniz sevinrim

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

eminemce
    Üye

bende japonca öğrenmeyi çok istiyorum lütfen banada yardımcı olun lütfennnnnnnnnn

3. User has not uploaded an avatar

ozankara
    Üye

konnichiwa bende japoncayı yeni yeni öğreniyorum
    yazışmak isteyen arkadaşları bekliyorum

mata aimasho

4. Forumdaki japon sayısı bir elin parmaklarını geçmiyecek kadar az. Bu arkadaş arama olayını neden facebook'da yapmıyorsunuz?

5. User has not uploaded an avatar

reddragon01
    Üye

merhaba arkadaslar bende sitede yenıyım bende japonca ögrenmek istiyorum.. bana yardımcı olursanız sevinirim..bana bu adresten ulaşabilirsiniz..
    goshinsetsu ni arigato......sayanora...

6. User has not uploaded an avatar

kayserili
    Üye

slm derya bildiğim kadara japonca dersi almak istiyormuşşunuz eger jopon hocası bulamadıysanız bana ulaşa bliriz siniz msn adresim

7. User has not uploaded an avatar

ozankara
    Üye

merhaba arkadaslar çok yararlı bir site bence
    bu sayede yeni arkadaslar tanıyarak japoncamı gelistirdim
    yazışmak isteyen arkadasları bekliyorum

mata aimasho sayanora......

8. saolun arkadaslar bende geliştirmek istiyorum bu japoncayı bende Veriyim msn adresimi eger eklerseniz benide ögretin :D SAYGILAR...!!! sayonoraa

9. User has not uploaded an avatar

yunus06
    Üye

benim okulda yabancı dilim japonca

10. ben bi parça biliorum b irçok şeyi
    bikac kişiyi ekledim kabul etsinler

11. User has not uploaded an avatar

hulya
    Üye

herkese merhaba .bende japoncada yeniyim daha .ama japon arkadaş sitesi arıyorsanız bu siteye bakabilirsiniz. http://www.studentsoftheworld.info/

seçilmek istiyorsanız üye olmanız gerekiyor .yoksa oradaki ülkelerden birinde seçip bulabilirsiniz .ben buldum.kesinlikle japonca öğrenenler için bir japonla konuşmak çok faydalı.japonlar da çok anlayışlı ve bu konuda oldukça yardımseverler emin olum.ama her japon aynı mıdır bilmiyorum.

12. User has not uploaded an avatar

Arbalah
    Üye

Selam arkadaşlar bende japonca'ya yeni yeni başladım.Japonca öğrenme filmleri var elimde ingilizce anlatımlı onlardan bide japonca grammer kitabı aldım öğrenmeye çalışıyorum bu site çok faydalıymış gerçekten paylaşmak istedim,teşekkürler bide japon arkadaş bulursam tamam.

13. shinigami

Arkadaş arıyorsan facebook vb. siteleri incele. Zaten forumda da bir dolu site adı var, japon arkadaş edinebileceğin.

14. shinigami

hangi soruna haftalarca cevap gelmedi, ayrıca cevap verenler bilgisi dahilinde cevap veriyor. sorduğun soruyu bilmiyorsam, neden cevap yazayım. cevap yazanlar da zaten bu işi gönüllü yapıyor, kimseye sorularınız cevaplasın diye para ödenmiyor.

wakan da ücretsiz bir sözlük. işini görmüyorsa kullanma. benim işimi görüyor. o zaten sözlük, çeviri ekstra bir özellik sadece. hangi dilde çeviri yapan düzgün bir program var. bir dilden diğer dile çeviri yapan programlar, insanın yerini tutamaz, zaten tutsaydı, çoktan yazılı çevirmenlik sektörü yok olmuştu.

japonca konusunda ise, forum üzerinden sana birinin japonca öğretmesini beklemen de çok ilginç. sorun olursa, anlamadığın yer olursa, muhakkak cevap alırsın. japonca ile ilgili hazırlanmış bir dolu site var, onları takip et, anlamadığın, takıldığın yerde forumdan yardım alırsın.

ayrıca birde zahmet edip forum kurallarını okur musun?

15. Herkesin bildiği gibi biz burda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Mükemmel yapamadığımız noktalar var, ve bunun içinde sizden anlayış ya da çözüm bekliyoruz eleştiri yerine.

Sadece gönüllü yaptığımız bir şey için "kedinin önündeki ete ip bağlayıp oynar gibi çırpınmalarımızı seyrediyorlar.." yorumu çok ağır.
    Bunu bu sitede yorum yapan hiç kimsenin kabul edebileceğini düşünmüyorum. Size yeterli gelmeyebilir ama biz elimizden geleni yapıyoruz.

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla »

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS