Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya.org

1. tokyoalican

tokyoalican
    Üye

Arkadaslar bu forum hakkindaki dusuncelerinizi yazabilir misiniz?

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. tokyoalican

tokyoalican
    Üye

benim dusuncem iyiki bu forum var cunki;
    1-bu foruma uye oldum ve turk ve japon arkadaslardan cok yararli bilgiler edindim.
    2-bu forum sayesinde cok degerli arkadaslar edindim.
    ve bu foruma faydali bilgiler yazan her arkadasin her harfine tesekkur ederim

3. User has not uploaded an avatar

cancan
    Üye

benim cevap veremedigim konularda arkadaslari bu siteye yonlendiriyorum..
    herkese tsk'ler..

4. yonetıcılere ve moderatorlere... sayın sıte sahıplerı dıyorum kı sıtenın tarıhı 1 ylı gecmıyor.. gelecekte de bu sıtenın bıcok kısıye yardımı olucagından emınım.. artık bundan sonra yenı uye olacak arkadaslar ıcın nıckname yada parola alırken sıte yonetmelıgı yada kısa kurallar adı altında bır yazı okutulabılır eger bu maddeler kabul edılırse uyelık verılebılır.. daha basıtcesı( 1. bu sıteye mesaj gondermeden once halıhazırda acılmıs olan baslıklara goz atacagıma.2. mesajımı yazmayı bıtırdıkten sonra gondermeden bır kez daha toplum ve yazım kurallarına dıkkat ederek konrol ettıkten sonra gonderecegıme..3.. yazılarımda kımseyı tahrık etmeye yada terorıze etmeye yonelık mesajlardan kacınacagıma.. 4. sıte uyelerıne daha ozel mesaj vermek ıstedıgımde sıtenın ozel mesaj servısınden yada dıger ıletısım yollarından faydalanacagıma..) bu gıbı onaylar ıstenırse sanırım bırazcıkta olsa sıtenın suyunun cıkmamasına karsı fıltreleme yapabılırız..

5. forumun düzeyli kalmasını sağlayan kişilere teşekkür etmeliyim. şuan belli birşeyler oturduysa bu yeni moderatörler sayesinde oldu. ayrıca mogo'nun japon olması, foruma ayrı bir güzellik katıyor. greentea birkaç gündür yazmıyor ama forumun genel yönetimi konusunda çok emeği var. erciyesjp benim senpai sayılır, birçok konuda değerli bilgiler veriyor. baris da özellikle eğitim ve master konusunda eksiklikleri dolduruyor. üyelerimizle ilgili tek tek yazamayacağım, ama forumun başarısı ekip işi.

@umutasagaya

çok güzel bir öneri yapmışsın. üye olmak isteyenler için üyelikle ilgili bir sayfa hazırlayıp, senin yazdıklarını ekliyebiliriz.

6. japon fanları( tabikii bende) için gayet güzel bi site aranızdan olmaktan çok memnunum.

7. leyla

leyla
    Üye

Bu siteden gerçekten çok şey öğrendim. Herkese verdikleri bütün bilgiler için çok teşekkür ederim. Ve bütün moderatörlere. Hepsi çok bilgili ve aydınlatıcı insanlar.

Teşekkürler:)

8. tokyoalican

tokyoalican
    Üye

birde bu sitenin japoncasi olsa ne olur degilmi?

9. tokyoalican

aslında var: http://www.toruko.org ama her iki siteyi yarım yamalak yapmaktansa, önce japonya.org'da siteyi oturtmayı tercih ettik. japonya.org artık belli bir altyapıya ulaştı. toruko.org'u canlandırmamız yakındır.

10. japones

japones
    Üye

İyiki var böyle bir site gerçekten çok faydalı..
    Emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLER...:)

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  11. User has not uploaded an avatar

jpdelisi
    Üye

ben bu siteyi geç buldum ama çok güzel.aslında girip okuyordum.eski insanlar yoklar neden acaba beni msn nize ekler misin lütfen

12. User has not uploaded an avatar

Cneyt
    Üye

Bana çok yardımı dokundu bu forumun...emeği geçenlere çok teşekkürler...

13. User has not uploaded an avatar

independent
    Üye

bilgi paylaşıldıkça güzelleşir ve büyür,japonların en büyük artısıda budur.Bu site sayesinde insanlar japonya ve onların merak edilen ve farklı kılan yüzleri ile ilgili bir çok soruya cevap buabiliyorlar.Ben eski fakat aktif katılmayan bir üyeydim ve bir iki gün önce sitenin geldiği nokta beni hayranlıkla izlemeye teşvik etti ve artık hep burada olacağım,emeği geçenlere şükranlarımı sunar,bu oluşumun geleceği ile ilgili kafalarınızda bir kalıp oluşturmak adına gerçek bir hikaye anlatacağım...........

Formula 1 türk televizyonlarından yayınlanmadığı dönemlerdi yaklaşık 10-15 yıl önce biz bu yarışların hastasıydık önce internet üzerinde küçük bir oluşumla başladık 5-10 kişi sonra 50 kişi ve 500 kişi sonra formula nedemek bu ülke bilmezken yarışları 5 yıldızlı bir otel lobisinde takip eden bir fanatik grup her yarışı,hiç kaçırmadan......

SONUÇ : türkiye formula 1 i farketti ve küçük küçük haber oldu,sonra tv lerde adı geçmeye başladı,sonra bir tv kanalı formula 1 i canlı yayınlamaya başladı ve sonra formula 1 TÜRKİYE ayağı eklendi.....nasıl oldu işte bunları o küçük oluşum yaptı ve misyonunu tamamladı.

şimdi japonya.org u gözünüzde canlandırın ben bunu adını duyduğum gün yaptım.

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS