Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonca

1. prettycat

prettycat
    Moderatör

Daha önce verildi mi bilmiyorum ama yıllardır kullandığım program kanjilerde çok az eksik var, paylaşmak istedim.
    -NJStar- googleda arama yaparsanız zannederim ki hemen çıkar. Ücretsiz bir programdır.

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

snooke
    Üye

Bu programla ilgili birkaç bilgi de verseydin iyi olurdu ama ben senin yerine vereyim.Arkadaslar program bir sürü farklı dilde çalışıyor ancak bunu hele ki Türkiye de yaşıyorsanız bilgisayarınızda kullanmayın çünkü bu program biraz daha japonca bilgisayarlar için yapılmış :))

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  3. Gakusei no Tanakan

Gakusei no Tanakan
    Üye

NJSTAR diye arattım ama freeware sürümünü göremedim. En fazla shareware sürümü var. Bedava dediğiniz sürümünün linkini yazabilir misiniz?

Düzenleme:
    Quote Şöyle birşey gördüm. İlgilenenlere.

4. User has not uploaded an avatar

hellsmouth
    Üye

ya çok özür dilerim nereye yazıcağımı karıştırdım forumda yeniyim o yuzden buraya yazıyorum
    bilgisayarımda japonca dil karakterini görme mi sağlayabilcek bir program biliyor musunuz acaba
    uzun süredir arıyorumda:(

5. Gakusei no Tanakan

Gakusei no Tanakan
    Üye

Sayın Prettycat terecilere tere satmakla meşgul olduğundan kendi açtığı ilmekte sorulan soruları yanıtlamaya zaman bulamıyor anlaşılan.

Hellsmouth, Japonca dil desteği için program değil windowsa doğu asya dilleri desteği eklemeniz gerekiyor. 220 mb civarı birşeydi sanırım. Denetim masasından- bölge ve dil seçeneklerinden -dil i seçip yükleme yapacaksın. xp veya vista cdsini isteyebilir sizden.

6. zeyneps

zeyneps
    Üye

http://japoncailkadim.blogspot.com/
    Yeni başlayanlara ve pratik yapmak isteyenlere yardımcı olur umarım.

7. User has not uploaded an avatar

raidon
    Üye

tae kim tek geçerim

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS