Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japon Müziği

 1. User has not uploaded an avatar

  greentea
  Üye

  Mekan : Çırağan Palace Kempinski
  Tarih/Saat : 20 Şubat Çarşamba, 21:00

  Keiko Matsui dünyanın en önemli “Smooth Jazz? piyanistlerindendir. Billboard Magazin tarafından 2001 ve 2002 yıllarında “Billboard’s No. 1 Independent Contemporary Jazz Artist in America and 3rd In The World? ödüllerine layık görülen genç sanatçı New Age tarzı ve yenilikçi düzenlemeleri ile tanınıyor.

  1987’de “A Drop Of Water? albümüyle yakaladığı başarıyı “Full Moon And The Shrine? albümünün dünyanın en prestijli ödüllerinden “Soul Train Music Awards / Best Jazz Album of 1995?i almasıyla sürdürdü. “Deep Blue? ve “The Ring? isimli albümleriyle cazseverlerin koleksiyonlarına giren ünlü sanatçı Pori Jazz festivalindeki konserinden hemen sonra Amerika ve Japonya’dan sonra Avrupa’da hizla tanındı ve özellikle Doğu Avrupa ve Rus Cumhuriyetlerin’deki performansları her yıl binlerce cazseverin coşkulu katılımı ile gerçekleşiyor.

  Son albümü Moyo bu yıl yine Narada Jazz tarafından lanse edilen sanatçının muhteşem canlı performansı gerçekten müziğin ruhun gıdası olduğunu bir kez daha gosteriyor. Bir Keiko Matsui tiryakisi olmaya hazır olun.

  Online bilet için :
  http://www.ticketturk.com/portal/tr/bilet_satis/67950/performance.html

  12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS