Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Gezi

1. User has not uploaded an avatar

evren55
    Üye

Türkiye'de yaşıyorum ve öğrenciyim, ileri zamanlarda Japonya'yı kısa bir süre de olsa görmek istiyorum. Ülkemizin ekonomik şartlarını göz önünde bulundurursak,buna imkan bulabilirmiyim şöyle ki, bildiğiniz gibi Türkiye'de özellikle Avrupa'ya paket turlar düzenlenmekte, bu tür bir paket tura katılan Japonya'ya da gidebilir mi? Mesela 2 haftalık bir gezi bile çok pahalı mı olur. Sorumu yanıtlarsanız sevinirim...Saygılarımla

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. Bahsettiğin paket turlara gazelerdeki tur-tatil ilanlarına bakıp, fiyatlar hakkında fikir edinebilirsin.

3. User has not uploaded an avatar

Emilli_52
    Üye

evren arkadaşım.. ben de hayırlısıyla bu haziranda japonyaya gidecem.. ve orada biliyorsun birçok Türk kardeşlerimiz var ve ben bunlardan bir kısmıyla temas içindeyim.. araştırdım.. 1 aylık gezi konaklama ve uçak bileti toplam 4000 dolar civarı tutuyo.. pahalı olan kısmı sadece bilet.. orada günde harcayacağın en fazla 50-70 arası değişiyor.. tabi ekonomik olmayı becerip lüks takılmazsan.. mesela hotel yerine motel veya pansiyon tercih edersen.. gene de bi sorun olursa sorabilirsin.. yardımcı olmaya çalışırım.. bu arada sende japonyayla ilgili bi gezi kitabı veya kılavuz var mı?? bana lazım öyle bişey.. bi yayın evi falan biliyormusun???

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS