Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japon Müziği

japonyada türkçe müzik yapanlar

(6 posts)

1. User has not uploaded an avatar

asker
    Üye

japonyada müzikle uğraşıp özellikle türkülere deger verenlere seslenıyorum...yazısalım

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

asker
    Üye

türkülere gönül verip yazısmak ısteyen yokmu arkadaslar.benı farketmedınız sanırım.japonya aslınızı unutturdumu yoksa sıze.bir sabahat akkıraz,bır alı kızıltug,bır musa eroglu,bır arıf sag...bunları unuttunuzmu turkıyeyle bırlıkte...ben herzaman burdayım...olurya yazım gozunuze takılır bır ıkı satır yazarsanız sevınırım...

3. User has not uploaded an avatar

nagoyafatsa
    Üye

bunlardan japonlar anlamaz onlarin enka muzigi bizim sanat muzigimiz var tabi manasini bildinizmi az da olsa bir haz verir insana

4. User has not uploaded an avatar

asker
    Üye

arıf sag-musa eroglu-sabahat akkıraz-alı kızıltug.bunları duymamıs olman uzdu benı.sen turkıyede yasamıyormusun yoksa japonyada yasıyorda bunları unuttunmu.ben onların turkulerıyle buyudum ve hala dınlemekteyım.neyse msn adresımı verdım uzun uzun yasısırız turkulere gercekten gonul verıyorsan.

5. User has not uploaded an avatar

asker
    Üye

bende ıstanbulda yasıyorum.neyse 4 ay dedıgın nedırkı cabucak gecer ve sende heves ettıgın ulkeyı gorursun emınımgıttıgın gıbıde donersın.ınsan bırseyı heves ettımı yapmak ıocın ugrasır elde edıncede sıkılır.öyle degılmı*muzık konusuna gelınce her yorenın turkusu ayrı guzeldır derlerya bızım turkulerde bır ayrı guzel.

6. User has not uploaded an avatar

KARAHANLI
    Üye

Ben 2 yıl kadar japonyada kaldım. ancak askerin yazdıgı türkü meselesini hiç duymadım ve görmedimde ordaki yaşayan türkler daha farklı bir yaşam ve kültürle orada yaşıyolar.
    yani biraz ortama ayak uydurma gibi bi şey....

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS