Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya Diğer / Çeşitli Yardım Konuları

1. Çok japon bulamadım! Daha çok Çinli, özellikle Hong Konglu..

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. bulamama konusunda çok yenetekliyimdir! xD

çok takılma fırsatı bulamadım açıkçası.. :)

3. User has not uploaded an avatar

comez
    Üye

ya aslında harbıden ya bı japon arkadas bulup hem ıngılızcemı gelıstıreyım hem japonları severım hem olurda japonyaya gıdersem orda da bı tanıdıgım olur herkez adreslerı ozelden yollamıs bırde bana yollayabılırmısınız

4. User has not uploaded an avatar

kartalonline
    Üye

japonya yada başka yurt dışında yabancı arkadaş bulmak isteyenler www.tagged.com üye olsun ingilizcenize güveniyorsun deneyin derim dünyaca tanınmış bedava çöpçatan sitesidir.

5. User has not uploaded an avatar

snooke
    Üye

Facebook tan da arama yapabilirsiniz..Önce google dan japon kız isimlerini bulun sonra bu isimleri search kısmında taratıp onlarla sade basit bir mesaj atın bir sürü arkadaş bulursunuz bulmasınada pek de öyle göründükleri kadar sıcak değiller :))

6. User has not uploaded an avatar

tokyoku
    Üye

gaksei rica etsem konuştuğun japonlardan birinin msn sini verirmisin

7. gaksei rica etsem konuştuğun japonlardan birinin msn sini verirmisin

lol :). Gaksei arkadaşlarının mailini verirmi bilmem ama ben asla vermezdim. Tanımadığım birine arkadaşımın mailini vermem. Belki rahatsız olucak sonra bana "niye mailimi verdin" diye kızacak :).

8. User has not uploaded an avatar

karbon
    Üye

arkadşlar bende jopan arkadş edinmek isterim.eğer japon varsa özelden mailleşmek isterim

9. microfelix

microfelix
    Üye

Nazar etme nolur çalış seninde olur:))

10. User has not uploaded an avatar

kazumi
    Üye

Ben bir Japonum. Turkiyede yasiyorum. Istanbulda Taksimde Japon kultur merkezi var,orada bazen parti gibi bir sey oluyormus,dil alisverisi isteyenler icin. Benim Turkce ogrenmek isteyen Japon arkadaslar oraya gidiyor.Deneyebilirsiniz,bence.yalniz ucret var mi onu bilmiyorum,Japonlara yokmus ta...

Simdi ben bir Japon yayinevi ile birlikte arastirma yapiyorum. Osmanli zamaninda Japonyada batan Ertugrul gemisi olaydan sonra Turkiyeye gelen Torajiro Yamada hakkinda bilen var mi?Ilgilenen varsa haberinizi bekliyorum. Cunku cok zor gidiyor,kimse onun adini bilmiyor.

11. aysekaya19712

aysekaya19712
    Üye

merhaba
    ben Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim.bahsettiğiniz kültür merkezi japon dostluk grubudur.ben üyesiyim ama izmirde yaşadığım için toplantılarına katılamıyorum.yamada ile ilgili olarak sizinle görüşebilirim selamlar

12. User has not uploaded an avatar

majdan
    Üye

Slm merhabalar ben izmirde son sınıf ogrencisiyim. Japan kültürüne, yemeklerıne , animesine, taşına toprağına :) herşeyini acayip merak ediyorum. Acaba İzmir de Japonlarla ilgili yapılan bir etkinlik var mı yada burada bir Japonla tanışma ortamım var mı .Bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim .Şimdiden teşekkürler ...

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  13. User has not uploaded an avatar

elif berfin
    Üye

selam arkadaslar ben yenı uyeyım japon arkadasla tanısmak istiyorum yakında japonyaya gidicem oraya gıdınce tanıdıgım bırılerı olmasını ıstıyorum yardım edermısınız

7 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  14. User has not uploaded an avatar

elecom
    Üye

esenlikler kazumi...Torajiro Yamada ismini coks eneler once duymustum...benim dikkatimi tek ceken Ataturk e de japonca dersi verdigi...ve Ataturkle yakin iliski de oldugu..bu yuzdendir ki tokyo cami ATATURK "un kendi cebinden (devletin parasiyla simdikiler gibi fors atmiyor ,) odedigi parasiyla yaptirmasi (malasef o camiyi simdi baskalari sahipleniyor,halk okumuyor ki ogrensin ak-kara yi..)Torajiro Yamada daha sonra musluman oluyor..ama japonyaya geri donuyor...eger ayni kisden bahsediyorsak hikayesi bu...

bu arada ben 5 yildir japonyada yasiyorum, dogru durust bir japon arkadasim yok...uzaktan gorunduug gibi degil hersey ...konustugum arkadas oldugum var ama bizim gibi cok sik gorusmezler...g
    orusenide vardir ama ben cevremki yabancilarin (avrupalilarda dahil) daha duzgun bir arkadaslik kurdugunu duymadim ...

japonlarla calisyorum ayni yerde 2 sene oldu ...is yerinde vizir vizir konusyorlar amam is bitince yangindan mal kacirir gibi kaciyorlar :)

7 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS