Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. merhaba arkadaşlar ben ramazan tanışmak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum yeniyim kimseyi tanımıyorum saygılar

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

mikazuki
    Üye

konnıchı wa merhaba arkadaslar
    ben istanbuldan mikazuki
    japonca ogrenmeye calısıyorum
    taksım de kurstayım 2 ay oldu bana bu konuda tecrubelerını aktaracak arkadaslara sımdıden doumo arıgatouuu
    tekrar yazarım sımdılık gece vardıyalı calısmaktayım.
    dıger zamanlar derslere vakıt bulabılıyorum.
    nelerı fazlaca yapmalı nelerden kacınmalıyım .bu konularda ban yardımlarınızı esırgemezsenız memnun olurum

3. User has not uploaded an avatar

kozyrev
    Üye

Merhabalar konnichiwa
    izmir den katılıyorum..yaklaşık 5 senedir Japon kulturu ile ilgileniyorum amator olarak.
    Turkıye de yasayan Japonlar ve diger misafirler tanımadıgı insanlarla cok samimi
    olmamalı,bilmedikleri semtlerde aksam ve gece saatlerinde yalnız dolasmamalı.
    Seyyar satıcılardan uzak durmalı..umarım bunları okursun Mikazuki-san
    Kimse ulkemizin eski gunlerdeki kadar guvenli oldugunu iddia edemez.
    herkese saygılar selamlar

4. User has not uploaded an avatar

eda kun
    Üye

merhaba arkadaşlar ben japonları seven türk ve japon arkadaş arıyorum

NOT: Kişisel mail adreslerinin forumda yayınlanması forum kurallarına aykırı olduğu için moderatör tarafından silinmiştir.

5. User has not uploaded an avatar

Turkish_Japanese_Friendship
    Üye

Merhabalar, ben forma 02.02.2009 tarihinde üye oldum. Çok uzun zamandır bir Japon arkadaş arıyorum. Ancak google'da yaptığım tüm aramalarda amacıma ulaşamadım. Japon kültürüne ve insanına merak duyuyorum. Bu konuları bilgisayar ortamında ingilizce olarak paylaşabileceğim Japonlarla nasıl iletişime geçebilirim. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok mutlu olacağım. Şimdiden teşekkürler...

6. User has not uploaded an avatar

omerfarukzorlu
    Üye

Googledan, msnden tanisip gorusen var mi bilmiyorum. Madem ki japonyaya japonlara o kadar ilgin var atla gel japonyaya turistik gezi seklinde.
    Ama internetten de bulurum ben turistik geziye ihtiyac yok diyosan bunun icin ozel bi formul var mi? Ya da bunun icin internetten yardimci olan kisiler ya da kurumlar var mi bilmiyorum.
    Ama istiyosan burdan bazen yazlari seyahat icin Tr ye giden japonlar oluyo. Onlara orda rehberlik ederek tanisma firsatin olabilir. Gecen sene iki japon (arkadasin arkadasi) o sekilde irtibatlandirmistim. Evinde falan kaldilar, japonlar da arkadas da baya memnundu. Ama ben sahsen tanimadigim birine burdan bi japonu emanet edemem.

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS