Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. Üyelerimize gönderdiğimiz (bazı teknik hatalardan dolayı, birkaç kere aynı mail gelen üyelerimizin kusura bakmıyacağını umduğumuz) eposta:

----

İyi Günler Japonya.org üyeleri,

Biz Japonya.org ekibi olarak, siz üyelerimizle çıktığımız bu yolda bir adım daha ileri gidip topluluk olmayı hedefliyoruz. Bu amaçla gelecek ay içerisinde sizlerin de katılımı ile İstanbul’da bir organizasyon gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Organizasyonun detaylarını daha sonra siz üyelerimize bir maille bildireceğiz.

Bu organizasyonda, asıl amacımız sizlerle bir araya gelmek. Fakat bunun yanında sizler için daha zengin içerikli hale getirmeye çalıştığımız Japonya.org’un yeni halini tanıtacağımızı da belirtmek istiyoruz.

Katılımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Japonya.org ekibi

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. Bu mesaj tüm üyelere gitmemiş olabilir. Mail göndermek için basit bir programcık kullandık. Bundan sonraki maillerde daha kapsamlı bir program kullanarak, mailin tüm üyelere ulaşmaştırmaya çalışacağız. Duyurudan sonra "bana niye mail gelmedi" mesajları aldık. Bu duyuruyu tekrar göndermek istemiyorum fakat bundan sonrakilerde daha dikkatli olacağız.

3. Tekrar merhaba Japonya.org üyeleri,
    Sizlere daha önce duyurmuş olduğumuz organizasyonumuzun detaylarını ve web sitemizin yeni halini yüklediğimizi bildirmek istiyoruz.

Organizasyonumuzun tarihini 13 Temmuz Pazar günü saat 14:00 Tophane olarak belirledik. Tophane girişinde (tarihi çeşme nin olduğu yer) 14:15 e kadar sizleri bekleyeceğiz. Geç kalanlarınız bize telefonla ulaşabilirler. İletişim için ’dan Selim’le görüşebilirsiniz.
    Belirlenmiş bir ücret bulunmamaktadır, yalnızca herkes kendi masrafını karşılayacaktır.

Düzenlediğimiz organizasyonun amacı öncelikle tanışmak ve fikir alışverişinde bulunmak olduğundan gündem maddelerimiz bulunmamaktadır. Yine de içerik olarak düşündüklerimizi maddelemek gerekirse;

Site düzenlemeleri, sitemizin yeni haliyle ilgili fikir alış verişinde bulunmak
    Japonca Bölümü (2010 Japon yılına kadar 2010 kişiye Japonca öğretmek)
    Gönüllü Rehberlik (2010 yılına hazırlık)
    Japonlarla söyleşi, ya da japonca söyleşi

2010 yılının ülkemizde Japonya yılı olarak kutlanacak. Sizlerle Japonya.org olarak nasıl bir hazırlık yapabiliriz diye hep beraber düşünmek istiyoruz.
    Genel olarak içeriğimiz bunlardan oluşur diye düşünüyoruz.

Herhangi bir katılım şartımız yoktur. Japonca bilen bilmeyen, Japonya da bulunmuş yada bulunmamış tüm üyelerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Son olarak bizler bazı Japon arkadaşlarımızla beraber gelmeyi planladığımızı da belirtmek istiyoruz.

Japonya.org ekibi

Not: Eğer yetiştirilebilirse toplantı öncesinde japonya.org yeni tasarımına kavuşmuş olacak.

4. japones

japones
    Üye

orada olmak çok isterdım ama olmadı umarım 2.toplantıda birlikte olmak dileğiyle...:)

5. User has not uploaded an avatar

independent
    Üye

Bu organizasyon emin olun 2010 Japon yılı olarak kutlanacak dönemde çok mesafe katetmiş ve hayranlıkla takip edilen durumda olacaktır.Ben buna tüm kalbimle inanıyorum,fakat bu oluşumun gelişimine daha fazla katkıda buluna bilmenin yolarını araştırmalıyız........
    Saygılarımla
    Hoşçakalın

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS