Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. Ehe tanitim threadi!

1) Kendinizi tanıtır mısınız, İlgi alanlarınız nelerdir, Mesleğiniz, öğrenim durumunuz nedir?
    //Ben boopkins, ilgi alanlarim anime/manga, iyi muzik, doujinshi toplamak, Katamari Damashii, su aralar Suzaku ve seiyuu Sakurai Takahiro, internetler. Daha ne olsun~

2) Japonya’ya hiç gittiniz mi? Gittiyseniz, yer, zaman, süre?

//Japonyaya gitmisligim var evet, gecen sene Agustos ayinda. 1 ay suresince, Osaka'nin kucuk bir kasabasi olan Tsuyama'ya gittim, oradan da Tokyo'ya gectim 1 hafta suresince.

3) Japonca Biliyor musunuz? Biliyorsanız, öğrendiğiniz yer, zaman, süre :)?

//Biliyorum! Ekim'de 2 senedir ogreniyor olacagim, cok helecanli. Taksim'deki Japon Kultur cikisliyim ben, sahane ogretim :D

4) Japonya.org'a üye olduktan sonra Japonya hakkında yeni bir şey öğrendiniz mi?

//Saniyorum hayir?

5) Japonya, Japonlar ya da Japonca ile ilgili ilginç bir anınız var mı?

//Yani sirin olmalari disinda, McDonald's'da karsilastigim muhtesem ilgi var. Guzel olmus mu diye sordular da aldigim BigMac'i yerken.

6) Son olarak Japonya.org'nin olmazsa olmazlarını ve site hakkında varsa eleştirilerinizi sunar mısınız?

//Nihongo wo hanashimashou, guzel yer ama aktif degil, ve saniyorum kod biraz carpik? Normal CSS kodunun disinda, bir yerden copy&paste yazip (Mac kullandigim icin, arti program kullanmiyorum, ama PCcilerden oyle yapan insanlari taniyorum) kodu delip gectikleri icin bir acayip gorunuyor, gorunmesi gerekenin disinda, sanki :D
    ...Bir de <s> kodu olsa ne guzel olur yahu.

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. selam boopkit, forum css indeki anormallik, yeni site tasarımı üzerinde eski sitenin forum bölümünün css ini eklememizden kaynaklanıyor. Tanışma toplantısından önce siteyi yeni tasarımla yayınlayalım istediğimizden böyle oldu. Yakında düzelir o css hataları. Avatarlar da henüz aktif değil.

Japonca için altgrup olacak toplulukta, önümüzdeki toplantılara bekleriz.

3. boopkit, forumla arayı açmayalım. birde karıştır hocam biraz siteyi, öğreneceğin birşeyler vardır mutlaka?

şuan bu css olayları normale döndü sanırım, senin mac'de problem var mı?

4. User has not uploaded an avatar

nanoka
    Üye

japonca muhabbet edecek çok insan malesef yok:(
    herkes yakınıyor ben gibi ama yazan yok nedense...

5. Kopmadim, kopardilar ufufu (Osaka'dayim da, internete girecek vakit toplasmiyor, donunce vicik olunur).
    Ya aslen ilgim olmayan bolumlere girmiyorum, ilgim olan yerlerde de zaten fazla birsey yazilmadigindan, ne yalan soyliyeyim, birsey ogrenemedim.

Daha da konusalim, gunluk Japoncamiz gelissin.
    He mi.

6. User has not uploaded an avatar

inila
    Üye

Boopkit merhabalar,sen şimdi Osaka'da mısın,Türkiye'de mi?

7. Osaka'dayim~

8. User has not uploaded an avatar

inila
    Üye

Boopkit senin Japonya'da bulunma amacın ne?

9. @gaksei Zaten 13'unde donuyorum, okul var, ama atlayin bir Shinkansen'e hop Nozomi'yle 2 saate Osaka. Tokyo'ya gittim bir haftaligina da, bir daha gidemem cunkulum artikin param yok. Hehe.

@inila: Japoncami gelistirmek, insanlarla tanismak vs. su anda. Baska yapabileeck birseyim bulunmuyor.

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS