Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya.org

1. Her forum için, son gönderi yapan ve tarihi forum anasayfasında gösteriliyor.

Özel mesajlaşma sistemi, siteye login olduğunuzda, profil yazısının bulunduğu bölgeden ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesajların altında da "üyeye mesaj gönder" bağlantısıyla, mesajı yazan üyeye direk mesaj gönderebilirsiniz.

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. Ellerine Sağlık.

3. Güzel olmuş, eline sağlık.

4. teşekkürler, iki yeni özellik ekleyene bir özellik de bonus oldu:

yeni üye, üye, kıdemli üye, kıdem olayını aşmış üye gibi üyelik tiplerimiz de var artık. ama daha yeni. biraz daha düzenlemem gerekecek;

üyelik isimlerini gönderilen mesaj + üyelik süresiyle doğru orantılı yaptım, ama biraz daha üzerinde çalışmamız gerekecek. tipler ve şartlar hakkında öneriniz var mı? şimdilik bu haliyle devam edecek.

bunun dışında üyelik tarihi, ve gönderi sayısı da artık mesajlarda gözüküyor.

5. Kıdemlerin mesaja bağımlı olması forumda mesaj kirliliği yapar. Sadece zamana da bağlı olamaz.Bence özel gruplar oluşturulup adminin belirleyeceği şekilde kullanıcılar gruplara bölünebilinir.

6. doğru söylüyorsun ama üye puanı gibi bir şey eklemeyi düşünüyorum, diğer üyeler tarafından üyelere belli bir puan veriliyor. belki değerlendirmeye onu da katarsak sorun çözülür?

7. Ben bu rep olayını pek sevmiyorum ama bir süre denenebilir, admin de onu göz önünde bulundurup ona göre kıdem verebilir.

8. birde admin manuel yaparsa işler daha zor, şuan 4500 üye ve hergün yeni eklenen üyeler var. bir şekilde otomatik olması lazım.

9. İşin aslı bende kıdeme bile gerek yok :) Ama illa kıdem olsun diyorsan yukarıda bahsettiklerinden biri olabilir. Emek veren kullanıcıları da özel bir grupta toplayabilirz.

10. ismi kıdem olmak zorunda değil aslında. biraz düşünelim, daha düzgün tipler olabilir, bulamazsak da kaldırırız, problem değil. ama özellikle yeni üyeleri ayırmak gerekiyor. puan olayıyla da, çok ama gereksiz yazanlar da elenir.

11. Yeni üyeler için sadece belli yerlerde konu açma gibi kısıtlama getirelebilir.

12. User has not uploaded an avatar

independent
    Üye

merhaba;
    çalışmalarınız çok güzel teoride dahi,fakat ben gerekçsi ne olursa olsun sınırlayıcı,kısıtlayıcı vb.hiç bir uygulamayı tasvip etmiyor,bundan mümkün olduğu kadar kaçınmak gerektiğine inanıyorum,her üye eşit olmalıdır......
    Saygılarımla

13. Her üye eşit olmalıdır ama burada emek harcayana biraz müsamaha gösterilebilir.

14. teşekkürler independent. yeni üyelere bir kısıtlama yok. moderatörlük de vermek istemiyorum. daha önce moderatörlük olayı problem çıkarttı. bu puanlama olayı iyi olur gibime geliyor. ama henüz aktif değil. bakalım deneriz. olmazsa kaldırırız. ama üyeler eşit, kısıtlama yok.

15. mehmetjp

mehmetjp
    Üye

ya birde uyeler fotograf ekleyebilse iyi olacak mumkunse yani ama gercekten site icerik olarak guzel elinize saglik

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla »

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS