Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya'da Yaşam

 1. User has not uploaded an avatar

  cemx
  Üye

  Slm
  Arkadaşlar japonyada sinema ve tv sektörü hakkında bilgi almak istiyorum ben Türkiyede reklam,program ve klip montajı yapıyorum işlerin kalitesizliğinden ve istikrarsızlığından bıktım acaba japonyada kendimi geliştirmek için imkan yaratabilirmiyim.Yormlarınızı bekliyorum.

  11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 2. User has not uploaded an avatar

  serseri432
  Üye

  olabilir dostum.Ancak kendini japonların iş disiplinine hzaır hissediyorsan derim.birde ingilizce veya japonca biliyormusun.türkiyede nerelerde çalıştın onlarıda referans gösterebilirsin diye düşünüyorum.örneğin fox tv de faln çalıştıysan abd nin olduğu için seni işe almaları daha kolay olur diye düşünüyorum.ama birde olumsuz düşünmek var.en azından sana orada sahip çıkabilecek tanıdığın var mı?

  11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 3. unforgiven01

  unforgiven01
  Moderatör

  kendini gelistirmek istiyorsan burada bircok okul ve kurs var.oncelikle japonca konusma,yazma ve okuma konusunda yeterli olman lazim.kursu bitirirsen eger, kolay sekilde is bulabilirsin.
  burada egitim almamis birisinin is bulmasi cok zor.

  11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 4. User has not uploaded an avatar

  serseri432
  Üye

  öncelikle japoncada bilmen lazım katılıyorum.benim anladağım kadarıyla japonlar ingilizceyi pek önemsemiyorlar konuşmaya ama yeni yeni buda oluyor.ingilizcede öğrenerek çalıştığın yerde kişilerden bir adım önde olabilirsin.

  11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS