Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Gezi

Thy Japonya kampanyası ?

(7 posts)

Etiketler:

, ,
  1. Thy Japonya'daki Türklere kampanya yapıyor ama ben duymadım görmedim 300$ lık bilet. Varsa böyle birşey hemen ayırtayım bir tane:)

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. Ya konu ile alaksı olmadığından silmiştim o mesajı, ayıp olmasın diye :) bari tekrar yazayım ozaman .
    Arkadaşım haberlerde duymuş THY 25 eylüle kadar japonya için kampanya yapmış 300 dolara japonya bile satıyormuş. Ben onun yalancısıyım :) sitesinde böyle bir haber göremedim :), GErçi olsa bile 10-15 kişilik falan olur bence , o da ben daha alamadan biter kesin :)

3. Türk Hava Yollarının (THY) yıl boyunca devam eden “111 euroya Avrupa” ve geçen ay başlatılan “333 euroya dünyanın diğer ucuna” kampanyalarının eylül ayı uçuş noktaları belirlendi.THY Basın Müşavirliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, yaz kış, düşük yoğun sezon ayrımı olmaksızın her hafta yenilenen kampanya kapsamında yolcuların dış hat uçuş noktalarına vergiler hariç ekonomi sınıfta Avrupa’ya 111 avroya, business sınıfta ise 333 euroya, Amerika, Çin, Bangkok ve Seul’e de ekonomi sınıfta 333 euroya gidiş dönüş bilet alabileceği bildirildi.

Açıklamada, kampanya kapsamında 1-7 Eylül tarihleri arasında Muscat, Kahire, Priştina ve Pekin/Şangay’a, 8-14 Eylül tarihleri arasında Abudabi, Rostov, Riyad ve Bangkok’a, 15-21 Eylül tarihleri arasında Dubai, Strazburg, Barselona ve Şikago’ya, 22-30 Eylül tarihleri arasında da Kuveyt, Atina, Simferopol ve Seul’e promosyonel fiyatlarla uçulabileceği belirtildi.

Açıklamada, promosyonda, Ankara ve İzmir’den yapılacak seyahatlerde, belirlenen ücretlere 50, diğer Türkiye çıkış noktaları ve Ercan Havaalanı’ndan yapılacak seyahatlerde ise 80 euro ekleneceği kaydedildi.

*** Japonyaya değil ama Çin'e 333 euro imiş, Arkadaşım çini duyunca japonyayı da içine katmış sanırım :)

4. AvsarogluJapan50

AvsarogluJapan50
    Üye

Geçen günlerde haberlerde çıktı bu haber. Hatta Japonya da vardı. Osaka ve tokyo olmak üzere vergiler hariç 333 euro. Ama gelin görünkü bu sadece belli bir tarihler için. Ayrıyetende bu uçağın bütün ekonomi koltukları değil. Böyle promosyonlar belirli koltuk sayısı ayırarak yapmakta havayolu şirketleri. Artı bu koltukları, yani ucuz biletlerin yepsini tur şirketleri önceden ayırtmakta, ki bizler plan yapmadan yola çıkamıyacağımızdan. o biletler çoktan tükenmekte oluyor. Keşke dek gelen arkadaşlar olsa.

5. User has not uploaded an avatar

gyokuhan
    Üye

300 dolar biraz tuhaf gelmiyormu sizlere THY sadece biraz dikkat çekmek istiyor.thy nin kanpanyası batsın . bir ara bende gittim bilet satılan bir ofisin birine. camda 300 euro yazıyordu. iceri girdim sordum sadece gidiş ve öğrenciye mahsusmuşş. vergiler giderler derken gene 500 euro ya getiriyorlar. anlayacagınız kimi kandıra bilirse. yani yerseniz.......

6. xcem

xcem
    Üye

biletler bu fiyata olsa bizim türkiye hucum eder japonyaya...hehehe

7. User has not uploaded an avatar

Turko
    Üye

en son sadece gidiş fiyatı 2.675 ytl idi.eğer böyle ilginç bir indirim olursa arkadaşlar lütfen yazalım buralara. :)

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS