Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japon Filmleri, Anime, Manga

 1. Anime Adı : マクロスF
  Anime Adı(2): Macross Frontier
  Yapıncı : Satelight
  Tür : Drama, Mecha(Robot, Android, Uzay gemisi vb.), Bilim kurgu, Doğa üstü
  olaylar
  Bölüm : 25 Bölüm.

  Macross Serisinin 225 yılı kutlama amacıyla Macross Frontier serisi yapıldı. Dizi Macross 7 ile bağlantılı olup, yeni uzay gemisi olan Macross Frontier da yaşayan Saotome Alto, Ranka Lee ve Pop yıldızı Sheryl Nome'nun başından geçenleri anlatıyor. İnsan ırkı Zentradi ırkı ilen olan savaşlarından Macross Frotiner'a galaksinin uzak köşelerine gidip insan ırkının yaşayabileceği bir dünaya bulması emri verilir ve Macross Frontier uzayın derinliklerinde ki macerasına başlar.

  **** Dizinin son bölmünde üzüntüden ağlıyacaktım. Hatta isyan bile ettim "Böyle güzel bir anime nasıl bitirilir ya~~~!!!" Animenin müzikleri çok güzel. Özellikle "Sayonara" diye bir parça varki benim favorim :). İnşallah yeni bir versiyonun yapmak için bizi 25 sene bekletmezler.

  **** Ayrıca burdan Steven Spielberg ağbiye sesleniyorum. "Transformers'ı yaptın. Bi zahmet bunuda yap lütfen. Yapsa-Yapsa, bir sen yaparsın abi. Asker dönüşü izlemek istiyorum şimdiden söyliyeyim :)"

  Attachments

  1. 8999.jpg (97.7 KB, 1 downloads) 11 yıl old
  11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 2. Obaaarreeyyy!!!! düzenle bölmüne giriyorum ama yanlışlıkla eklediğim resimleri silemiyorum . Selim abi yardım !!! **** Japonca nasıl deniyor TASUKETE!!! ( yanlışta yazmış olabilir, şimdiden Gomennasai)

  11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 3. Bende resimlere bakıyordum, arada fark var mı diye...
  Geç oldu, kusura bakma:)

  11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS