Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Vize / Pasaport

1. User has not uploaded an avatar

sweet_dilara
    Üye

slm herkese bu sıteye yenı uye oldum umarım bana yardımcı olursunuz

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

coms
    Üye

arkadaşlar bende japonyada çalışmak istiyorum bundan sonraki yaşamımı orda devam etmek istiyorum ama bunu nasıl yapıcam bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

3. User has not uploaded an avatar

Medea
    Üye

Japon arkadaş bulmak için uluslararası chat kanallarında,Japonya bölümünde sohbet etmek varken, Türklere Japon kültürünü tanıtan bir siteye başvurmak ne derece mantıklıdır tartışılır tabii.

4. User has not uploaded an avatar

gyokuhan
    Üye

sweet_dilara aselam.. nasıl bir yardım istersiniz..

5. User has not uploaded an avatar

nanoka
    Üye

yada sen istediğin tür yardımı söyle elimden geliyorsa seve seve der gibi olmasın:)

6. User has not uploaded an avatar

ferhat119811
    Üye

gaksei bana msn verirmisin bende deneyeyim.ok

7. User has not uploaded an avatar

gyokuhan
    Üye

hahhaayy

yaf ağlamayan çocuğada meme verilmezki. ben simdi nereden bileyim ne istedigini. elimizden bir şey geliyorsa illaki yardım etmeye calisirızz...

8. vallaha benim gerçekten arkadaş diye bileceğim 3 japon arkadaşım ve onların aileleri var gerçekten kalbimin yarısı orda onlarla
    gerçi anların bize karşı tutumunu biz burda onlara gösteremiyoruz ama elimden geldiği kadar onlara türkyeyi ve türk insanını tanıtmaya çalışıyorum

bir japan ile evlenmeyi cidden düşünüyorum ama japonyada yaşayamam ben kendi memlekitimi seven ondan ayrı kalamayan biriyim ama japonyayı gezmeyi seven ülkesini ikinci ülken olarak gören biriyim

9. ooooooof japonya ooooooooooof arkadaşların özledim onları

10. User has not uploaded an avatar

umitg
    Üye

tüm arakadaşlara slm

11. User has not uploaded an avatar

umitg
    Üye

arkadaşlar belirli günler bir araya gelerek toplanalım

12. yaa bende japonca ogrendim ama oraya gidemiyorum 26 yaşindayım cesaret yok kayseri havaalanında çlışıyorum buraya çok japon geliyo onlari cok seviyorum ama tam anlamıyla onlarla diyalog kuramıyorum onlşar gerçekten çok iyi insanlar bizim türkler orayida kariştirir şimdiden başladık birbirimizi satmaya orada bileee...

13. User has not uploaded an avatar

snooke
    Üye

Selam Arkadaşlar..Ben Alper..Japon kültürü ile yeni ilgilenmeye başlamış biriyim..Aslında 5 yıldan uzun zamandır ordan yaşayan arkadaşlarım var saolsunlar onlar bana kültür ve yaşam tarzları hakkında çok bilgiler verdiler ama bu tip sitelerde bu bilgilere ek birşeyler katıyor.Sizlere japon bayan veya erkek arkadaşş edinmekle ilgili bir kaç ipucu vermek istiyorum.
    1.Japon insanları ingilizce konusnda çok zayıflar ancak türkçeyi hiç bilmiyorlar bu yüzden de en az bildikleri dili siz orta düzeyde bile bilseniz çat pat da olsa anlaşabilirsiniz.
    2.Japon kızları eskisi gibi değiller onlarla ne amaçla arkadaş olduğunuzu sorarlarsa sakın ola ki oraya gelmekten bahsetmeyin bu sizin son aldığınız mesaj olabilir.Bırakın ilişki ilerlesin gidecekseniz de bunu olabildiğince gizli yapın :)
    3.Japon kızları ile tanışmak istiyorsaanız mumkunse 20 yaş üstünü seçin daha altı sizinle ilgilenmeyecektir özellikle internetde chat yolu ile.
    4.Japon kızı aramak için en kolay yol facebook veya buna benzer global sosyal iletişim siteleridir.google a girip japon kız isimleri yazıp ordan popüler isimlerden seçip bunları facebookta yazarak arama yaparsanız emin olun ki karşınıza yüzlerce japon kızına ait porfil çıkacaktır.Burada yapmanız gereken ingilizce bir metin yazıp hepsine aynı şeyi yollamaktır.örnek "hi i am xxxx from turkey.i want to meet with a japan girl.please send me msg" tarzı bir mesaja cevap veren emin olun çıkacaktır.
    5.Ordan bir kızla tanışmakla bu kızla ilişkiyi ilerletmek çok farklıdır.japonlar çok çalışkan bir ırktır internete fazla zaman ayırmayabilirler.
    6.Tokyo gibi büyük şehirlerden uzak durun.Mümkünse daha küçük şehirlerden kız arkadaş edinmeye çalışın.
    Sevgiler Saygılar Alper...

14. User has not uploaded an avatar

snooke
    Üye

Haklısın japon bayan derdi yok sadece biz kültür olarak hep alışımız sen kaç türk gördün türk erkek arkadaş arayan internet de buna da öyle bakabilrisin.Hep amaç karşı cinsten bir arkadaş edinmek üzerine kuruludur :))

15. User has not uploaded an avatar

inila
    Üye

Allah'a şükür hiç böyle taraklarda bezim yok:-)

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla »

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS