Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. User has not uploaded an avatar

smlyhee
    Üye

merhaba ben de Selin. daha öğrenciyim (: lise 3'te okuyorum öss'ye 1 senem daha var (bayılmıyorum da zaten öss'ye (: ) herneyse..Japonya'ya maalesef hiç gitmedim. ama üni'yi orada okumak istiyorum (inşallah). daha Japonca konuşamıyorum (anca tanışma ama o da bir şey, değil mi?) kendi kendime bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama nereye kadar... inşallah eğer bulabilirsem bir kursa kayıt olmak istiyorum.
    site hakkında olumsuz bir düşüncem yok hatta böyle bir site olması mükemmel!

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. sitede yazdıklarına biraz geç cevap bulabilirsin ayrıca hangi ildesin ona göre japonca kursları hakkında bilgi verebiliriz

3. User has not uploaded an avatar

snooke
    Üye

Bence japonca yerine önce az da olsa yazabilecek ve konuşabilecek seviye de ingilizce öğrenmeni tavsiye ederim.Her nekadar japonlar ingilizce konusnda zayıf olsalarda bu konuda kendisini geliştirmeye hevesli birçok japon'da mevcuttur.Bu arada bende japonca bilmiyorum ama ingilizceyi anadilim gibi biliyorum japonca yı da öğrenmeye çalışıyorum tabii önce kültürlerini ve tarhilerini öğrenmek o dili öğrenmeyi de kolaylaştıracaktır.
    Sevgiler saygılar alper..

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS