Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonca

1. zeyneps

zeyneps
    Üye

Merhaba;
    Geçen gün arkadaşım Tohoku Bölgesine ait bir hikaye kitabı getirdi. Sizlerle de paylaşmak istedim. Hikayeyi bilgisayara geçirirken çok dkkatli olmaya çalıştım. Ama yine de eksiklikler varsa hoşgörünüze sığınıyorum. Herkese iyi okumalar:))
    NOT:Dosya boyutu büyük olduğundan ikiye ayırmak zorunda kaldım. 1 ve 2 numaralı dosyalar tek bir hikayedir.

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. zeyneps

zeyneps
    Üye

Sanırım word dosyası eklenmıyor:( Bu yüzden hikaye mesaja eklenmemiş. Bunu nasıl halledebilirim? Bilen varsa anlatabılır mı acaba?

3. zipleyip dee ya da rapide yükleyip link verebilirsin

4. Ben dün farkında olmadan nipponia dergisinin bir sayısı bedava dağıtıldığı için telif hakkı sorunu olmaz sanıp siteye yükledim meğer dergi para karşılığı satılıyormuş. Sonra telif hakkları sorunu gibi sorunlar yaşamamak için silmek zorunda kaldım. O yüzden sende linki paylaşırken siteye eklemek yerine isteyen olursa link'i ona özelden mesaj at lütfen.

5. thailan bana özelden atabilirsen sevinirim

6. Neyi atayım, dergileri mi? henüz iki dergiyi scan ettim, telif hakkı durmu falan sorunu cıkınca nasılsa site yayınlamıyacam diye scan etmeyi bıraktım , ama istersen o taradığım iki dergiyi yollarım

7. zeyneps

zeyneps
    Üye

Bahsettiğim hikayeyi bir türlü ekleyemedim.Zaten yöresel bir hikaye olduğu için bazı kelimeler yöresel imiş. O yüzden ilgilenen arkadaşlara özelden yollarım. Tabi orda da ekleme sorunu olmazsa...

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS