Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. User has not uploaded an avatar

snooke
    Üye

33 yasındayım.25 yıldır meditasyon'la uğraşıyorum.olabilecek en ileri seviyedeyim diyebilirm.Ya da öyle sanıyorum çünkü henüz Türkiye'de beni algılayabilecek birileri tanışamadım.Japonya 'ya ordaki kültüre olan merakımdan dolayı gitmek istiyorum.Aslında gönlümde önce Hindistan sonra Nepal var ama hangisi önce olur bilemiyorum.Bilgisayar işi ile uğraşıyorum.5 yıl kendi şirketimi yönettikten sonra çok fazla maddiyatçı olduğum düşüncesi ile herşeyden elimi ayağımı çektim.İşyerini kapadım ve şimdilik çalışmıyorum.Meditasyon dışında 15 yıldır Astroloji üzerine çalışmalarım var.Kendi geliştirdiğim bir astrolojik düzen veya sistemim var.Astroloji hakkında 100 binden fazla kişisel yorumum var .Ayrıca son 5 yıldır da Kahve ve diğer Fal çeşitlerine yoğunlaştım.İleri düzey bir telepati derinliğine sahibim.Hafıza silme,Nefes kontrolü ve kendimce geliştirip yeniden şekle soktuğum birçok değişik uğraş alanım vardır.İnanc olarak budizm'e yakın olsamda kendimce bir inanç bütünlüğüne sahibimdir.Genelde konuşkan ve enerjiğimdir girdiğim ortamlarda herkese huzur ve pozitif enerji yüklerim.
    Sevgiler Saygılar Alper..

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

omerfarukzorlu
    Üye

Cok ilginc bir kisisel portfoyunuz var. Japonya ile ilginiz sadece meditasyon mu?

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS