Videolar

Japonya.org’un TRT’deki Tanıtımı


Sitemiz 22 Nisan 2007 tarihinde TRT INT Türksite programında tanıtılmıştı. Tanıtım sırasında sitenin büyüklüğü, şuankinin yarısı kadar bile değildi (fotoğraf, video, ve forum bölümleri henüz açılmamıştı). Video TRT’nin internet sitesinden, küçük bir fotoğraf makinasıyla çekildiği için kalitesi oldukça düşük. Ayrıca kullandığım Türkçe de oldukça vahim, TRT’de canlı yayının heyacanı ve aylarca doğru düzgün Türkçe konuşmamanın oluşturduğu etki ile. Ayrıca video yarıdan başlıyor, fotoğraf makinasının video çekebildiği arkadaşımın son anda aklına geldiği için.


Japonya.org’un TRT’deki Tanıtımı İÇİN YAPILAN YORUMLAR

4 yorum for “Japonya.org’un TRT’deki Tanıtımı”

 1. Selim Koç ve diger site kurucularını yürekten kutluyorum.Çok faydalı bir site oldugunu düşünüyorum.Sitenizin daimi olmasını ve daha da gelişmesini umuyorum.

  Gönderen handan | Ağustos 26, 2007, 9:55 pm
 2. Bende kutlarım böyle bir site yaptığınız için.İleride dahada büyüyeceğine eminim.Herzaman yanınızdayım.Sevgiler, Saygılar.

  Gönderen sakura | Eylül 1, 2007, 6:30 am
 3. tebrikler…

  Gönderen tokyoalican | Eylül 4, 2007, 10:21 pm
 4. ben mustafa japonya da biraz yaşayan birisi olarak sizi bu çalışmanızdan dolayı yürekten kutlarım… Gerçekten bu siteyi gördükten sonra kendi adıma iş ve gelecekte japoncanın faydaları adına daha umutla bakıyorum çalışmalarınızda başarılar!!!

  Gönderen furui84japon | Ocak 14, 2008, 2:53 am

Yorum Yaz!

Sitemizde yorum yapabilmek için Üye olmanız gerekmektedir.

Giriş Yapın
Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ